Cześć! Skoro rozgościłeś się już na naszym blogu ślubnym i trafiłeś w to miejsce, to z pewnością zainteresowała Cię współpraca z nami. Bardzo się z tego cieszymy i chętnie zapoznamy się z Twoją propozycją, ale .. najpierw kilka słów o nas i od nas.

Blog ślub i wesele.pl – dla kogo powstał?

Nasz blog ślubny skierowany jest przede wszystkim do wszystkich osób zainteresowanych tematyką ślubną – w końcu nazwa zobowiązuje. 🙂 Chcielibyśmy inspirować narzeczonych i pokazywać im, że organizacja ślubu i wesela wcale nie jest taka straszna. Wręcz przeciwnie! Może być inspirująco i całkiem przyjemnie. Aby tak było, staramy się, jak najczęściej publikować wpisy z inspiracjami i poradami ślubnymi. Stawiamy na oryginalność i to, aby nasze pomysły były dostępne dla każdego.

Jak wygląda współpraca z nami?

Jesteśmy otwarci na wiele różnych form współpracy. Lubimy wyzwania i ludzi, którzy mają oryginalne pomysły. Chętnie pomożemy swoim czytelnikom znaleźć najlepszych usługodawców, produkty ślubno-weselne i rozwiązania, które ułatwiają organizację tego wielkiego dnia. Jeśli masz jakiś pomysł, który pasuje do tematyki naszego bloga, to chętnie się z nim zapoznamy.

Ze swojej strony proponujemy m.in:

  • wpis sponsorowany
  • recenzje
  • link we wpisie
  • patronat medialny
  • miejsce na baner

Twoja wiadomość może być początkiem udanej współpracy, więc nie krępuj się i napisz, co chodzi Ci po głowie.

Jak nas znaleźć?

Aby komunikacja z nami była jak najprostsza wystarczy, że skorzystasz z poniższego formularza ↓ i poczekasz na odpowiedź. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe! 🙂